Rzeszów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 350 000 PLN
Powierzchnia
0,43 Ha

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej o powierzchni około 0,4295 ha, położonej na Załężu.
Ta wyjątkowa nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dojazdem oraz atrakcyjnymi możliwościami zagospodarowania zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania, działka została przeznaczona na obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, kanalizacyjnej i gospodarowania odpadami, obiekty produkcyjne, składy, magazyny oraz zabudowę usługową. To idealna propozycja dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej lokalizacji do rozwoju różnorodnych przedsięwzięć.

Położenie działki zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne, co stanowi dodatkowy atut dla potencjalnych inwestorów. Dzięki temu łatwość dostępu do ważnych arterii komunikacyjnych sprzyja sprawnemu funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz umożliwia szybki rozwój działalności.

Prąd, woda

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz omówienia szczegółów dotyczących tej atrakcyjnej oferty inwestycyjnej.

Ewa Jarosz-Antoń

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AnAn Real Estate dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest AnAn Real Estate z siedzibą przy 3 Maja 13, 35-035 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@anan-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu