Usługi

W ofercie ANAN Real Estate znajdziesz:

SPRZEDAŻ

Pierwszy raz w życiu sprzedaję dom… Od czego zacząć, czego przypilnować? Co to jest powierzchnia całkowita, albo ten wskaźnik termo… coś? Podobno warto mieszkanie odmalować… do zdjęcia… A koszty? I gdzie szukać chętnych? Nie, potrzebuję wsparcia, pilnie.

ANAN Real Estate to wsparcie. Pomagamy w całym procesie sprzedaży nieruchomości. Od przygotowania profesjonalnej oferty, poprzez obsługę zainteresowań, do podpisania umowy sprzedaży. Możesz liczyć na wszechstronną pomoc: sprzedażową, prawną, promocyjną i komunikacyjną. W każdej chwili.

 • Zorganizujemy wizję lokalną (analiza stanu, wstępne ustalenia, plan działań, sesja foto) i przygotowanie oferty informacyjnej (zebranie informacji, redakcja komunikatu), unikniesz typowych błędów w redakcji ogłoszenia.
 • Zadbamy o visual staging i home staging – atrakcyjna prezentacja oferty, wzrośnie wartość Twojej nieruchomości, która jednocześnie szybciej się sprzeda.
 • Zamieścimy pełną ofertę na stronie AnAn Real Estate i na ponad 15 regionalnych portalach branżowych, Twoja oferta będzie widoczna tam, gdzie trzeba.
 • Obsłużymy zainteresowania – od teleinformacji po wizyty w oferowanym mieszkaniu, domu lub lokalu – nawet bez Twojego udziału, dla wygody oszczędzisz czas i uwagę.
 • Zapewnimy Ci wsparcie doradcy finansowego AnAn Real Estate, by ułatwić sfinansowanie zakupu, szybciej znajdziesz solidnego kupca.
 • Zadbamy o koordynację i pełna obsługa formalna transakcji (prawnik, notariusz, administracja, urzędy, itp.), będziesz spokojny o bezpieczeństwo transakcji.

ANAN Real Estate to skuteczność. Sprzedamy Twoją nieruchomość tak, by Ciebie kosztowało to minimum wysiłku i stresu, a przyniosło oczekiwany zysk. Właściwie, jedno co musisz zrobić, to złożyć podpis na umowie.


KUPNO

Moja decyzja musi być trafiona. Przecież chodzi o dom, miejsce dla mojej rodziny. Chcemy to, to i to… Ale na rynku jest setki ofert. Nie mam czasu każdej się przyjrzeć, a co dopiero je oglądać… Potrzebuję kilku wybranych ofert. Konkretnych.

ANAN Real Estate to konkret. Otrzymasz tylko te oferty, które pasują do Twoich zdefiniowanych wymagań. Sprawdzimy każdą pod względem statusu, stanu technicznego i zgodności z ofertą. Dla Twojego bezpieczeństwa i… oszczędności czasu.

 • Określenie Twoich wymagań – lokalizacja, metraż, cena, stan techniczny, rozkład pomieszczeń, materiały, media zyskujesz doradcę i jego wiedzę o rynku.
 • Przegląd ofert z rynku – preselekcja, wizje lokalne, zdjęcia, propozycja short list wybranych obiektów, rekomendacja, wizje lokalne oszczędzasz czas.
 • Wsparcie doradcy finansowego ANAN Real Estate, propozycje kredytowe z wielu banków, kalkulacja i rekomendacja jeśli potrzebujesz, zdobywasz środki na zakup nieruchomości.
 • Koordynacja i pełna obsługa formalna transakcji (prawnik, notariusz, administracja, urzędy, itp.), zyskujesz na czasie i bezpieczeństwie transakcji.

ANAN Real Estateto doborowa selekcja ofert. Wskażemy Ci konkretną nieruchomość, sprawdzimy ją, poprowadzimy negocjacje, otoczymy opieką prawną i umówimy notariusza. Tyle i aż tyle.


ZARZĄDZANIE NAJMEM

Zainwestowałem ciężko zarobione pieniądze w nieruchomości. Niech tam pracują. Ale beze mnie. Ja już mam pracę. Chcę znaleźć solidnych najemców, mieć regularny dochód i jak najmniej problemów, nie myśleć o czynszach, awariach, porządkach, administracji… Da się tak? Kto mnie zastąpi?

ANAN Real Estate zastąpi. Zastąpimy, bo may wiedzę. Rynek potencjalnych najemców jest trudny. Trzeba być szybkim, skutecznym i przekonującym. Trzeba przygotować nieruchomość do oferowania. Negocjować, sprawdzać, uzgadniać warunki, dbać i pilnować. W tym powinna zastąpić Cię agencja. Taka jak nasza.

 • Przygotujemy obiekt pod najem, zamówimy visual staging i home staging – atrakcyjna prezentacja oferty, wzrośnie cena najmu, a nieruchomość szybciej zostanie wynajęta.
 • Zaaplikujemy pełną ofertę na stronie AnAn Real Estate i na ponad 15 regionalnych portalach branżowych, biznesowych, itp. Twoja oferta będzie widoczna tam, gdzie trzeba.
 • Zajmiemy się obsługą zainteresowań – od teleinformacji po wizyty w oferowanym mieszkaniu, domu lub lokalu – bez udziału Klienta oszczędzisz czas i uwagę.
 • Skoordynujemy i w pełni obsłużymy stronę formalną transakcji (prawnik, notariusz, administracja, urzędy, itp.), zyskasz bezpieczeństwo transakcji.
 • Przejmiemy obsługę najmu – obejmuje kontakty i umowy z najemcami, odbiór czynszów, utrzymanie czystości, naprawy, remonty, relacje z dostawcami mediów, urzędami i służbami dla Twojej wygody i dobrego stanu obiektu.

Twoja nieruchomość musi zarabiać. Dlatego ważna jest ciągłość najmu. Tylko zadbany, atrakcyjny lokal szybko znajdzie nowego najemcę za korzystną dla Ciebie cenę. Tym szybciej, że poszukamy go my – ANAN Real Estate, poprzez sieć swoich kontaktów.


WYNAJEM DLA FIRM

Jestem w poniedziałek. Nie, nigdy tam nie byłem wcześniej. Przysłali zdjęcia mieszkania, film i mnóstwo pytań… Spodobało mi się, jak precyzyjnie chcą poznać moje wymagania. Nie muszę pamiętać o rachunkach, czynszach, mediach… Sporo wzięli na siebie.

ANAN Real Estate bierze to na siebie. Znajdziemy locum w dobrym miejscu i cenie, przygotujemy i urządzimy, zorganizujemy przeprowadzkę, a potem zadbamy o resztę – rachunki, naprawy, sprzątanie… O wszystko, czym nie masz czasu się zajmować. Od tego jest nasza agencja.

 • Określenie Twoich wymagań Klienta – lokalizacja, metraż, cena, stan techniczny, rozkład pomieszczeń, media, preferencje. Ty tylko określasz potrzeby, nie tracisz czasu.
 • Przegląd ofert z rynku – preselekcja, wizje lokalne, zdjęcia, film, propozycja short list wybranych obiektów, rekomendacja, dla Twojej oszczędność czasu.
 • Koordynacja i pełna obsługa formalna transakcji (prawnik, notariusz, administracja, urzędy, itp.), dla Twojego spokoju i bezpieczeństwa transakcji.
 • Obsługa najemcy w zakresie użytkowania wynajmowanego lokalu: opłata czynszu, regulowanie rachunków, drobne naprawy i sprzątanie po prostu, dla Twojej wygody.

Zamiast myśleć o bieżących problemach wynajętego locum, lepiej skupić się na pracy lub… wypoczynku, a resztę pozostawić nam. ANAN Real Estate weźmie to na siebie, a Ciebie to będzie niewiele kosztować.